III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie
ul.Szymanowskiego 5, 62 -510 Konin
tel. 063 2448707

|e-mail: 3lo@liceum3-konin.edu.pl
Wolontariusz Roku 2016

6 grudnia 2016r. podsumowano tegoroczną edycję imprezy Wolontariusz Roku. Jest to cykliczna impreza organizowana przez nasze miasto, w której uczestniczą nominowani wolontariusze z konińskich organizacji oraz nominowane instytucje NGO.  A wszystko po to, by wyróżnić tych, którzy przez cały rok pracują bezinteresownie na rzecz innych ludzi, wykazują się wielką odwagą i zaangażowaniem na rzecz osób potrzebujących wsparcia.

Podziękowania za ciężką pracę włożoną w wolontariat na terenie naszego miasta złożył wolontariuszom zastępca prezydenta miasta Konina pan Sebastian Łukaszewski.

3LO ma powód do wielkiej dumy. Nominowani przez koordynatora wolontariatu III LO - Patrycja Grajek i Jakub Telman - zajęli zaszczytne drugie miejsce w plebiscycie Organizacji Pozarządowych i otrzymali tytuł WOLONTARIUSZA ROKU.

Ze względu na długoletnią współpracę Szkolnego Koła Wolontariatu IIILO z Klubem Olimpiad Specjalnych Wielkopolskie Konin przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Koninie  zostaliśmy nominowani również w kategorii Instytucja NGO 2016. I tu także zajęliśmy drugie miejsce!!!

Wszystkim Wolontariuszom z Trzeciego dziękujemy i życzymy kolejnych owocnych lat współpracy na rzecz innych.