Rok szkolny 2014/2015
Jan Karski – człowiek wolności.

Jan Karski - prawnik, historyk i dyplomata, ale przede wszystkim kurier Polskiego Państwa Podziemnego. Mówił, że Holokaust jest jak grzech pierworodny, który ciąży na całej ludzkości.Chciał, by o tym grzechu dowiedział się cały świat.

Konkurs „Czytam, wiec wiem” podsumowany!

Z okazji  MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH odbył się konkurs „Czytam, więc wiem”. Uczniowie odpowiadali na pytania związane z lekturami szkolnymi.

Z przyjemnością informujemy, że reprezentanci naszej szkoły biorący udział w Wielkim Teście Języka Angielskiego wypadli najlepiej w Koninie!

Cała Polska Uczy się Ratować

W dniu 16.10.2014r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i Wielkopolskie Centrum Ratownictwa Medycznego pod hasłem „Cała Polska Uczy się Ratować”,

Dodano: 2014-10-20
Podziel się kocykiem