Świąteczna Aukcja Charytatywna

W środę, 18 grudnia 2019, Samorząd Uczniowski zorganizował pierwszą świąteczną Aukcję Charytatywną

Koniński Dzień Relacji w III LO

Pierwszy Koniński Dzień Relacji za nami... A jak to wydarzenie wyglądało w Trzecim?... Zapraszamy na relację.

Dzień Zwierzoluba
Dodano: 2019-10-25
Dzień Zwierzoluba

W czwartek, 24 października, Samorząd Uczniowski wraz z klasami pierwszymi zorganizował słodki kiermasz, z którego dochód przeznaczony był w całości dla zwierzaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie.

Dzień Tosta
Dodano: 2019-03-13
Dzień Tosta

W ostatnią środę - 13 marca - Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów Trzeciego stoisko, na którym na bieżąco sprzedawane były pyszne i ciepłe tosty z licznymi dodatkami.

Czternastego lutego obchodziliśmy na całym świecie Dzień Zakochanych. Samorząd Uczniowski i w tym razem nie próżnował i zorganizował kilka atrakcji dla uczniów III Liceum.

poprzednia | 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 | następna