Zakończenie "Europy w kinie"

4 listopada wyszliśmy do kina Oskard na ostatnie spotkanie z europejskim kinem w ramach projektu "Europa w kinie - filmowa edukacja młodzieży".

Węgierski film Papryka, seks i rock’n’roll z zainteresowaniem obejrzeli uczestnicy projektu "Europa w kinie".

Uczniowie spotkali się również z Patrycją Rojek z UAM, która przybliżyła tematykę filmu. Projekt "Europa w kinie" dobiega końca. Ostatni pokaz Kino Europa nie zakończył spotkania z filmem. Pozostały jeszcze warsztaty z krytykiem filmowym Łukaszem Maciejewskim. W wyniku spotkania powstanie recenzja do filmu "Ja też", opublikowana w Przeglądzie Konińskim. Uczniami z naszego liceum, którzy wezmą udział w warsztatach będzie Ewa Gołza z klasy II D i Jakub Telman z klasy II F. Warsztaty odbędą się w dniach 12 i 13 listopada w CKiS w Koninie. Życzymy Im powodzenia.