III Liceum Ogólnokszta販帷e im. C.K.Norwida w Koninie

Konkursy
Sukces na Olimpiadzie Geograficznej w Ko這brzegu i Powiatowym Konkursie Geograficznym

27 maja 2019r. w M這dzie穎wym Domu Kultury w Koninie odby這 si  uroczyste podsumowanie konkursów zorganizowanych przez MODN Konin...

Szkolny Konkurs J瞛yka Angielskiego

Zapraszamy uczniów klas I i II do udzia逝 w III Szkolnym Konkursie J瞛yka Angielskiego ENRICH YOUR KNOWLEDGE !

XIII Liryczne Spotkania z Norwidem

Tradycyjnie, 21 marca, w 名IATOWYM DNIU POEZJI i PIERWSZYM DNIU WIOSNY, odby豉 si kolejna edycja, w tym roku ju 13., naszego autorskiego konkursu recytatorskiego,wspó這rganizowanego z MBP w Koninie - LIRYCZNYCH SPOTKA Z NORWIDEM.

Deutschkenner
Dodano: 2019-03-20
Deutschkenner

26 MARCA we wtorek odb璠zie si w naszej szkole kolejna edycja Szkolnego Konkursu J瞛yka Niemieckiego DEUTSCHKENNER 2019.

Supermatematyk
Dodano: 2019-03-17
Supermatematyk

Aleksandra Musia klasa 2c, Szymon Talar klasa 2c i Dominik Tomalczyk klasa 2e awansowali do fina逝 konkursu „ Supermatematyk”. Fina odb璠zie si w kwietniu. Gratulujemy i 篡czymy powodzenia w finale. Opiekunki: Danuta Wódczak i Agnieszka Grzelak