NOCNY MARATON GIER

Z piątku na sobotę tj. 04.-05.01.2013r. Szkolne Koło Strzeleckie zorganizowało Nocny Maraton Gier. Uczestnicy Maratonu spotkali się o godzinie 19.00 w hallu szkoły zaopatrzeni w rodzinne gry, gitary oraz śpiwory. Sale lekcyjne zostały zamienione w prawdziwe „kasyna gry”. Każdy mógł grać w to co lubi lub nauczyć się czegoś nowego. Popularnością cieszyły się nie tylko gry komputerowe na dużym ekranie lecz również  gry planszowe, logiczne, zręcznościowe oraz karciane.
Na początku do północy prowadziliśmy rywalizację miedzy sobą, aby wyłonić zwycięzców i obdarować ich ufundowanymi przez Radę Rodziców nagrodami. Później, praktycznie do białego rana graliśmy tylko w te gry, które sprawiały najwięcej emocji i radości. Śmiechu było przy tym co nie miara. Obejrzeliśmy też film przygodowy, aby troszkę odpocząć od rywalizacji w grach.
Uczestnicy imprezy bawili się tak dobrze, że nikomu nawet nie przyszło na myśl by skorzystać z przyniesionych śpiworów i się przespać. Noc upłynęła więc na świetnej zabawie, grach i wspólnym śpiewie przy dźwiękach gitar. Podczas maratonu było także coś dla ciała czyli jedzenie pizzy, ciasta, oraz ciepłych przygotowanych przez dziewczęta tostów.
            Impreza, której zadaniem była integracja młodzieży III Liceum zakończyła się sukcesem i pokazała, że dzisiejsza szkoła potrafi być przyjazna uczniom nie tylko w dzień, lecz i w nocy.

Jolanta Krakowska

NOCNY MARATON GIER