rok szkolny 2019/2020
Dzień Chemika
Dodano: 2019-11-14
Dzień Chemika

W czwartek, 14 listopada, klasy 3A, 3B i 3F brały udział w naszej szkole w warsztatach chemicznych poprowadzonych przez gości z Centrum Chemii w Małej Skali w Toruniu.

Koniński Dzień Relacji w III LO

Pierwszy Koniński Dzień Relacji za nami... A jak to wydarzenie wyglądało w Trzecim?... Zapraszamy na relację.

Biblioteka szkolna w nowej odsłonie

Zapraszamy do bogato wyposażonej biblioteki w której znajdziecie sporo nowości czytelniczych, beletrystykę i nowe lektury szkolne.

Dzień Zwierzoluba
Dodano: 2019-10-25
Dzień Zwierzoluba

W czwartek, 24 października, Samorząd Uczniowski wraz z klasami pierwszymi zorganizował słodki kiermasz, z którego dochód przeznaczony był w całości dla zwierzaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie.

Młodzież w Świecie Nauki
Dodano: 2019-10-16
Młodzież w Świecie Nauki

Wykładem prof. dr hab. Anity Magowskiej „Postępy medycyny i farmacji poznańskiej z perspektywy stulecia” rozpoczęła się 8-go października Konferencja Młodzież w Świecie Nauki...