Drużynowe Biegi Przełajowe - zawody na medal(e)

Reprezentanci naszej szkoły stanęli do tradycyjnej rywalizacji o tytuł Drużynowego Mistrza Konina w Biegach Przełajowych. Bardzo starannie  wyselekcjonowani i przygotowani do zawodów, wyruszyli na trudną trasę biegową w " Parku 700-lecia" w Morzysławiu.
Drużyna dziewcząt w silnej stawce zajęła doskonałe II miejsce, chłopcy uplasowali się na miejscu III.
Rewelacyjny występ zanotował uczeń klasy IG - Łukasz Wawrzyniak, który z trzecim wynikiem indywidualnym, awansował do finału Mistrzostw Wielkopolski.
Drużynom gratulujemy, a Łukaszowi życzymy sukcesu w Żerkowie ( 29.05.2018 r.)

Skład drużyny dziewcząt: Otylia Ling, Beata Wysocka, Joanna Gutowska, Kornelia Giszter, Zofia Hempowicz, Anna Cieślak, Andżelika Szczepańska.

Skład drużyny chłopców: Łukasz Wawrzyniak, Michał Bett, Łukasz Gonera, Mikołaj Krygier,

Borys Leśniewski, Kacper Siemaszko.

Opiekun: Andrzej Krochmal