Tradycyjnie na basenach Term Maltańskich w Poznaniu rywalizowali najlepsi pływacy szkół wielkopolskich. W gronie 64 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w województwie, znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, którzy zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęli doskonałe X miejsca w wyścigach sztafetowych 6 x 50 m.

W wyścigach indywidualnych, najlepsze wyniki uzyskali :

• w kategorii dziewcząt - Aleksandra  Kotwas V miejsce  i Martyna Gabryszak XI miejsce stylem dowolnym,

• w kategorii chłopców - Borys Leśniewski  V miejsce i Paweł Wawrzyniak X miejsce stylem dowolnym oraz Mikołaj Wróbel VIII miejsce stylem klasycznym.

Skład sztafety dziewcząt: Aleksandra Kotwas, Martyna Gabryszak, Michalina Kwiatkowska, Aleksandra Lewartowska, Justyna Adamczyk, Agnieszka Czajka, Aleksandra Drewnikowska.

Skład sztafety chłopców: Borys Leśniewski, Mikołaj Wróbel, Filip Sznycer, Jan Cieślewicz, Paweł Wawrzyniak, Michal Szymański i Dawid Szejna

Opiekunowie – Elżbieta Olejniczak i Dariusz Sypuła

Gratulujemy!!!