X Forum Oświatowe

Dnia 5 kwietnia 2014 r. (sobota) w naszym mieście odbyło się X Forum Oświatowe „Nowoczesna Edukacja” organizowane przez Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie. Na targach nie mogło zabraknąć III Liceum. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Na wszystkie pytania odwiedzających odpowiadali zarówno nauczyciele jak i uczniowie z naszej szkoły. Każdy mógł się zapoznać z ofertą edukacyjną III Liceum. Miło nam także zakomunikować, że nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w odbywającym się w trakcie Forum Konkursie Talentów Szkolnych w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
Wszystkich zainteresowanych ofertą naszego liceum zapraszamy również na Drzwi Otwarte, które odbędą się w najbliższy piątek (11.04.2014 r.) o godzinie 16:00.