Debata Kodeks 2.0
Dodano: 2012-01-20
Debata Kodeks 2.0

III Liceum im. C. K. Norwida w Koninie pracuje w ogólnopolskim  programie "Szkoła z klasą 2.0". Do tej pory odbyły się już dyskusje klasowe: jak szkoła wykorzystuje technologie informacyjno-komunikacyjne

Noc Biologów
Dodano: 2012-01-18
Noc Biologów

Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w wykładach, pokazach i warsztatach zorganizowanych na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu.

Pragniemy pochwalić się, że III Liceum im.C.K.Norwida w Koninie zajeło 14 miejsce w Wielkopolsce, w Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2012.

Przedstawienie bożonarodzeniowe

21 grudnia, zgodnie z tradycją naszej szkoły, odbyło się przedstawienie bożonarodzeniowe. Tym razem zobaczyliśmy święta z perspektywy choinki i wiszących na niej bombek.

Mikołajkowy mecz piłki siatkowej

7 grudnia na dużej sali gimnastycznej odbył się mecz Mikołajkowy piłki siatkowej Nauczyciele-Uczniowie.