Wycieczka do Teatru Wielkiego

Na wtorek 30 listopada klasy 2c i 3a wraz z wychowawcami: panem Tadeuszem Grzejszczakiem i panią Elizą Badowską zaplanowały wyjazd do Poznania.

List z Hospicjum
Dodano: 2010-12-05
List z Hospicjum

Podziękowania dla III Liceum za pomoc w zakupie leków i niezbędnych środków medycznych dla pacjentów Hospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego.

Stypendysta Prezesa  Rady Ministrów

24 listopada 2010 r. w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów przyznania Stypendiów Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendiów Ministra Edukacji Narodowej 341 wybitnym uczniom wielkopolskich szkół ponadgimnazjalnych

Uczniowie III Liceum debatują z kandydatami na Prezydenta Konina

10 listopada 2010 r. w murach III Liceum, na zaproszenie  Klubu Młodego Obywatela,
stawili się w komplecie  kandydaci do fotela Prezydenta Konina....

Dodano: 2010-10-22
Poezja Krzysztofa Siwczyka

Uczniowie klasy 1d z nauczycielką języka polskiego - panią Wiolettą Kołecką i uczniowie klasy 1g z nauczycielem języka polskiego - panem Marianem Kurzawą - wzięli udział w spotkaniu autorskim zorganizowanym 21 października w CKiS w Koninie.