Złoty Krzyż Zasługi
Dodano: 2010-10-14
Złoty Krzyż Zasługi

Premier Donald Tusk i minister edukacji narodowej Katarzyna Hall podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej,

Lekcja astronomii
Dodano: 2010-10-09
Lekcja astronomii

Dnia 7 października 2010 roku klasa IIC wraz z opiekunami p.Tadeuszem Grzejszczakiem i p.Violettą Kołecką, odbyła wycieczkę do Torunia i Piwnic. W toruńskim planetarium obejrzeli pokaz dotyczący zmian zachodzących na niebie...

Pomagamy innym
Dodano: 2010-10-06
Pomagamy innym

Pomagamy innym… Nasi  uczniowie,  ich rodzice, nauczyciele, koleżanki i koledzy z innych szkół i uczelni po raz kolejny udowodnili, że stać ich na bezinteresowny dar serca.

Warsztaty dziennikarskie
Dodano: 2010-10-06
Warsztaty dziennikarskie

Uczniowie klas humanistyczno-dziennikarskich (1d, 2d i 3d) wzięły  udział w zajęciach z dziennikarstwa poprowadzonych przez zaproszonych przedstawicieli konińskich mediów

Warsztaty maturalne z języka polskiego

W zajęciach przygotowanych i poprowadzonych przez panią Wiolettę Kołecką udział wzięli uczniowie klasy 3d.