Mrożąca krew w żyłach historia

Szkolny kabaret  przedstawił mrożącą krew w żyłach historię o złej poczcie i poczciwym Św. Mikołaju.

Lider - Wychowawca
Dodano: 2010-12-11
Lider - Wychowawca

Konkurs Lider - Wychowawca został zakończony. Wzięło w nim udział 16 wychowawców ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

Wycieczka do Teatru Wielkiego

Na wtorek 30 listopada klasy 2c i 3a wraz z wychowawcami: panem Tadeuszem Grzejszczakiem i panią Elizą Badowską zaplanowały wyjazd do Poznania.

List z Hospicjum
Dodano: 2010-12-05
List z Hospicjum

Podziękowania dla III Liceum za pomoc w zakupie leków i niezbędnych środków medycznych dla pacjentów Hospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego.

Stypendysta Prezesa  Rady Ministrów

24 listopada 2010 r. w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów przyznania Stypendiów Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendiów Ministra Edukacji Narodowej 341 wybitnym uczniom wielkopolskich szkół ponadgimnazjalnych