Uczniowie III Liceum debatują z kandydatami na Prezydenta Konina

10 listopada 2010 r. w murach III Liceum, na zaproszenie  Klubu Młodego Obywatela,
stawili się w komplecie  kandydaci do fotela Prezydenta Konina....

Dodano: 2010-10-22
Poezja Krzysztofa Siwczyka

Uczniowie klasy 1d z nauczycielką języka polskiego - panią Wiolettą Kołecką i uczniowie klasy 1g z nauczycielem języka polskiego - panem Marianem Kurzawą - wzięli udział w spotkaniu autorskim zorganizowanym 21 października w CKiS w Koninie.

Pigmalion
Dodano: 2010-10-21
Pigmalion

Dnia 20 października 2010 młodzież z naszego Liceum wraz z nauczycielkami języka angielskiego p.Elzbietą Pawlak i p.Aliną Gospodarczyk obejrzała w poznańskim klubie studenckim "Eskulap" spektakl anglojęzyczny pt."Pigmalion".

Warsztaty taneczne
Dodano: 2010-10-19
Warsztaty taneczne

Kilkanaścioro uczniów naszego liceum brało udział w warsztatach tanecznych, które prowadził Maciej Florek, zwycięzca pierwszej edycji You Can Dance.Organizatorką była Grażyna Miedzińska.

Złoty Krzyż Zasługi
Dodano: 2010-10-14
Złoty Krzyż Zasługi

Premier Donald Tusk i minister edukacji narodowej Katarzyna Hall podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej,