Mamy laureatów konkursu  „BARWY POEZJI – BARWY ŻYCIA”

12 maja 2017 r. w CDN Publicznej Bibliotece Pedagogicznej odbyło się uroczyste podsumowanie VI edycji konkursu poetyckiego „BARWY POEZJI – BARWY ŻYCIA”.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Zapraszamy uczniów klas I i II do udziału w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego ENRICH YOUR KNOWLEDGE !

Awans w Konkursie  Akademii Kodowania

Celem konkursu jest propagowanie umiejętności programowania, która staje się dziś jedną z najważniejszych umiejętności cyfrowych, a koncepcja Internetu Rzeczy (Internet of Things, IoT) posiada ogromny potencjał, który wkrótce wpłynie na nasze codzienne życie, naukę i pracę.

Dominik Adamek z klasy 2C awansował do II etapu Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo. Organizatorem konkursu jest Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych we współpracy z Warszawskim Instytutem Bankowości.

Absolutorium 2017
Dodano: 2017-04-29
Absolutorium 2017

W piątek 28 kwietnia 2017 roku w III Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Koninie odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów.

poprzednia | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 137 | następna