Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

17 marca br., w Szkole Podstawowej nr 3 w Koninie odbyły się eliminacje powiatowe – grodzkie XLI edycji OTWP, do których przystąpiło 41 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych miasta Konina.

Wizyta na Wydziale Stomatologii

W dniu 17 marca 2018 roku grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w III Edycji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej dla Młodzieży Licealnej Wielkopolski.

Najładniejsza Kartka Wielkanocna

Wyniki  konkursu międzypowiatowego - "Najładniejsza Kartka Wielkanocna", organizowanego przez biuro poselskie pani senator Margarety Budner

Dzień Kobiet
Dodano: 2018-03-09
Dzień Kobiet

W czwartek 8 marca Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich na krótki występ wokalno-muzyczny, podczas którego wszystkie Panie z Trzeciego otrzymały serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz wykonane specjalnie z tej okazji kwiatki.

IV Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej już za nami ...

W środę 7 marca 2018 w III Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Koninie odbył się IV Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej.

poprzednia | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 153 | następna