3LO na XIII Konińskim Forum Oświatowym

W sobotę 25 marca 2017 gościliśmy na XIII Konińskim Forum Oświatowym organizowanym w Hali Sportowej przy u. J. Popiełuszki przez MODN.

XI LIRYCZNE SPOTKANIA Z NORWIDEM

XI LIRYCZNE SPOTKANIA Z NORWIDEM - konkurs recytatorski dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Konina i powiatu konińskiego  odbył się 21 marca br. w siedzibie MBP w Koninie.

Oj, działo się, działo...

21 marca zgodnie z uczniowską tradycją wiosennie obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności.

I miejsce w konkursie

Dnia 20 marca do Instytutu Wschodniego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu
na zawody finałowe Konkursu Wiedzy o Europie Wschodniej, Azji Środkowej, Syberii i Kaukazie „Zostań Wschodoznawcą” przybyli  uczniowie liceów nie tylko z różnych miast Wielkopolski, ale także z Torunia i Kołobrzegu.

Mistrzostwa Strefy w Aerobiku Grupowym

"Pociski" trafiają w kolejny cel.

poprzednia | 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 136 | następna