Konin dla Niepodległej
Dodano: 2018-02-27
Konin dla Niepodległej

Pod takim hasłem  przebiegają w naszym mieście obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Sukces na Olimpiadzie Geograficznej

Damian Drewniacki zajął 3 miejsce w Wielkopolsce, a Tomasz Koc 10 w zawodach drugiego stopnia XLIV Olimpiady Geograficznej. Gratulujemy!

Sukces Marysi Lewandowskiej !

Marysia Lewandowska z klasy 1b wygrała "Bitwę na Szkoły" - konkurs zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta oraz Młodzieżowy Dom Kultury.

Udany debiut na VI Turnieju Debat Oksfordzkich

W środę, 7 lutego, nasza szkolna drużyna w składzie: Julia Kobierska, Aleksandra Musiał, Julia Smogór i Aleksander Sobczak wzięła udział w VI Turnieju Debat Oksfordzkich „Zrozumieć historię. Młodzież debatuje”.

Warsztaty na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego.

W dniu 8 lutego 2018 roku uczniowie naszej szkoły kolejny raz gościli na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego...

poprzednia | 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 153 | następna