V Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

W czwartek, 14 marca 2019, odbył się w III Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Koninie jubileuszowy V Międzypowiatowy Festiwal Piosenki ObcojęzycznejPatronat honorowy nad festiwalem objęli: Starosta Powiatu Konińskiego Stanisław Bielik oraz Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski.

Dzień Tosta
Dodano: 2019-03-13
Dzień Tosta

W ostatnią środę - 13 marca - Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów Trzeciego stoisko, na którym na bieżąco sprzedawane były pyszne i ciepłe tosty z licznymi dodatkami.

Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

We wtorek, 12 marca 2019,  młodzież naszej szkoły spotkała się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich dr Adamem Bodnarem.

Eliminacje MPDO w Poznaniu
Dodano: 2019-03-09
Eliminacje MPDO w Poznaniu

Kilkadziesiąt debat, setki mówców, tysiące przejechanych kilometrów, a wśród nich nasz zespół z III LO w Koninie – tak w wielkim skrócie wyglądały eliminacje do siódmych Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu.

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

"...i pamięć nasza przy nich trwa..." (Z. Herbert "Piosenka")

poprzednia | 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 171 | następna