Z obrad Rady Miasta Radarowa Górnego...

W poniedziałek, 25 lutego klasa 2d uczestniczyła w symulacji obrad Rady Miasta zorganizowanej przez Koło Naukowe Samorządu Terytorialnego Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w konińskim ratuszu.

Klasa prawna w sądzie
Dodano: 2019-02-19
Klasa prawna w sądzie

Od kilku lat nasza szkoła współpracuje z konińskimi sądami. Dzięki tej współpracy ...

Z wizytą na Uniwersytecie Łódzkim

W środę 6 lutego 2019r. uczniowie klas medycznych (2a i 2b) odwiedzili Wydział Biologii na Uniwersytecie Łódzkim w ramach prowadzonej od trzech lat współpracy 3LO z łódzką uczelnią.

Czternastego lutego obchodziliśmy na całym świecie Dzień Zakochanych. Samorząd Uczniowski i w tym razem nie próżnował i zorganizował kilka atrakcji dla uczniów III Liceum.

O włos od zwycięstwa
Dodano: 2019-02-14
O włos od zwycięstwa

Dużym sukcesem zakończył się udział zespołu debat oksfordzkich z naszej szkoły w Turnieju Debat Historycznych Instytutu Pamięci Narodowej.

poprzednia | 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 171 | następna