Jubileusz 25-lecia naszej szkoły
18 września świętowaliśmy  Jubileusz 25-lecia  naszej szkoły. Uroczysta gala, połączona z obchodami Dnia Patrona, odbyła się w Domu Kultury „Oskard”. Galę uświetnili swoją obecnością parlamentarzyści  ziemi konińskiej, przedstawiciele władz powiatu i miasta, przedstawiciele władz oświatowych, reprezentanci nauczycielskich związków zawodowych, dyrektorzy konińskich szkół, rodzice, nauczyciele ,absolwenci oraz uczniowie.
Jubileusz był doskonałą okazją do zaprezentowania  sukcesów i osiągnięć III LO, a także talentów muzycznych i aktorskich naszych byłych i obecnych wychowanków.
Wzruszający i oryginalny program poetycko-muzyczny zachwycił publiczność. Pochwałom nie było końca. Takie chwile jak te, nie zdarzają się zbyt często….