Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

We wtorek, 12 marca 2019,  młodzież naszej szkoły spotkała się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich dr Adamem Bodnarem.

Eliminacje MPDO w Poznaniu
Dodano: 2019-03-09
Eliminacje MPDO w Poznaniu

Kilkadziesiąt debat, setki mówców, tysiące przejechanych kilometrów, a wśród nich nasz zespół z III LO w Koninie – tak w wielkim skrócie wyglądały eliminacje do siódmych Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu.

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

"...i pamięć nasza przy nich trwa..." (Z. Herbert "Piosenka")

Z obrad Rady Miasta Radarowa Górnego...

W poniedziałek, 25 lutego klasa 2d uczestniczyła w symulacji obrad Rady Miasta zorganizowanej przez Koło Naukowe Samorządu Terytorialnego Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w konińskim ratuszu.

Z wizytą na Uniwersytecie Łódzkim

W środę 6 lutego 2019r. uczniowie klas medycznych (2a i 2b) odwiedzili Wydział Biologii na Uniwersytecie Łódzkim w ramach prowadzonej od trzech lat współpracy 3LO z łódzką uczelnią.

poprzednia | 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 16 | następna