Sukces w konkursie IT i Cyberbezpieczeństwo!!!

23 maja w Warszawie podczas Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej odbył się finał ogólnopolskiego Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwa, w którym brał udział uczeń naszej szkoły Dominik Adamek z klasy 2C pod opieką p.Marty Wysockiej.

64 uczestników z całej Polski wyłonionych spośród blisko 3 000 uczniów szkół ponagimnazjalnych przez godzinę odpowiadało na 45 pytań z zakresu gospodarki elektronicznej i cyberbezpieczeństwa.
Zwycięzcą został Dominik!!!!!

Dominik musiał wykazać się wiedzą z dzienny informatyki i IT daleko wykraczającą ponad zakres szkoły ponadgimnazjalnej! Tym bardziej składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!

Jedną z nagród w konkursie jest zaproszenie na dwudniową, edukacyjną wizytę studyjną do Partnerów Projektu: Microsoft, IBM, BZ WBK w dniach 19-20 czerwca.

Gratulujemy Dominik!!!!
Sukces w konkursie IT i Cyberbezpieczeństwo