Kolejny sukces w konkursie IT i Cyberbezpieczeństwo!!!

W dniu dzisiejszym 23 maja, w Warszawie podczas Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej odbył się finał ogólnopolskiego Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwa, w którym brali udział uczniowie, a właściwie już absolwenci naszej szkoły Dominik Adamek i Kacper Modelski pod opieką p.Marty Wysockiej.

46 uczestników z całej Polski wyłonionych spośród blisko 3 000 uczniów szkół ponagimnazjalnych przez godzinę odpowiadało na 45 pytań z zakresu gospodarki elektronicznej i cyberbezpieczeństwa.
Zwycięzcą został kolejny raz Dominik!!!!!

Dominik i Kacper musieli wykazać się wiedzą z dzienny informatyki i IT daleko wykraczającą ponad zakres szkoły ponadgimnazjalnej! Tym bardziej składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!

Jedną z nagród w konkursie jest zaproszenie na dwudniową, edukacyjną wizytę studyjną do Partnerów Projektu: Microsoft, IBM, BZ WBK.

Gratulujemy!!!!

Kolejny sukces w konkursie IT i Cyberbezpieczeństwo!!!