Montujemy auto i zapraszamy do konkursu!

Grupa entuzjastów w składzie: Wiktoria Szczepaniak, Adam Naworski, Kacper Szcześniak, Jan Izydorczyk, Szymon Garbaciak pod opieką p.Marty Wysockiej postanowiła wykorzystać swoje pasje do zaprojektowania i zmontowania samochodu spalinowego! Samochód jest jeszcze w budowie, ale pierwsze efekty już widać!!!

Uzyskując wsparcie finansowe Rady Rodziców, Dyrekcji oraz kilku sponsorów, przystąpili  do działania i mimo licznych trudności, które pojawiały się i nadal pojawiają, dzielnie realizują swój plan.

W związku z tym projektem chcielibyśmy zaprosić wszystkich uczniów III LO do konkursu!
Wymyślcie nazwę dla naszego szkolnego auta, które w założeniu wykorzystywane będzie na promocję naszej szkoły.
Główną nagrodą w konkursie będzie pierwsza oficjalna jazda autem, która odbędzie się na terenie szkoły oraz niespodzianka.

Wszystkie pomysły prosimy zgłaszać do  SU - su@liceum3-konin.edu.pl.
Montujemy auto i zapraszamy do konkursu!