Absolutorium 2019

We wtorek, 21 maja, podczas uroczystości absolutoryjnej pożegnaliśmy Absolwentów III LO 2016 - 2019. To był zdecydowanie wyjątkowy rocznik, cytując Panią Dyrektor Bożena Pyzder ,,Rocznik 2000 - edycja limitowana" .

Na scenie nagrody za osiągnięcia odebrało ponad 140 osób, w tym wybitni uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, wspaniali sportowcy, szkolni aktywiści, pomysłodawcy debat oksfordzkich w naszej szkole oraz konstruktorzy Norwidwagena.

Szczególne wyróżnienie - tytuł honorowy „Zasłużony dla III Liceum" oraz medal „Cyprian” - otrzymali: Wojciech Jakubowski z klasy 3B i Weronika Andrzejczak z klasy 3F.

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam wielu sukcesów w dalszym życiu! Niech spełniają się Wam Wasze marzenia!