Biblioteka szkolna w nowej odsłonie
Szanowni Państwo,

biblioteka szkolna od 1 września zmieniła swoje miejsce i znacznie wzbogaciła zasoby biblioteczne. Kochani, aktualnie zajmujemy dwa przestronne pomieszczenia powstałe z połączenia sali lekcyjnej 201 i pokoju nauczycielskiego  202. Zapraszamy Was do bogato wyposażonej biblioteki w której znajdziecie sporo nowości czytelniczych, beletrystykę i nowe lektury szkolne.Dla uczniów, którzy pragną w ciszy popracować, poczytać i poszukać ciekawych artykułów w czasopismach lub skorzystać z zasobów internetu, zapraszamy do przestronnej czytelni. Gwarantujemy życzliwą i przyjazną atmosferę.  Cieszymy się niezmiernie, bo wszystkie nowo zakupione książki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa już od miesiąca znalazły swoje zaszczytne miejsca na półkach i są dostępne dla wszystkich odwiedzających zarówno bibliotekę jak i czytelnię. Jesteśmy szczęśliwi, bo nasze zasoby biblioteczne zwiększyły się o ponad 1000 woluminów .

Zapraszamy wszystkich każdego dnia w godzinach od 8.00 do 15.00. Pamiętajcie, kto czyta nie błądzi, a drzwi naszej biblioteki są otwarte szeroko dla wszystkich łaknących wiedzy . :)

Elżbieta Ryś i Agnieszka Ziemkiewicz

Biblioteka szkolna w nowej odsłonie