Koniński Dzień Relacji w III LO
W środę, 13 listopada 2019 w III Liceum Ogólnokształcącym im C.K. Norwida odbył się Koniński Dzień Relacji. W ramach tego wyjątkowego wydarzenia zorganizowane zostały różnorodne warsztaty dla uczniów. Warsztaty poprowadzili w większości uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim, a także nauczyciele Trzeciego i zaproszeni goście z Fundacji Otwarcie. Młodzież miała okazję pograć w gry, wykonywać wspólnie różne zadania, a przede wszystkim lepiej poznać siebie nawzajem.

W tym dniu rozstrzygnięto również wcześniej ogłoszony przez Samorząd Uczniowski konkurs fotograficzny pod hasłem  "Ty dla mnie, ja dla Ciebie - świat relacji międzyludzkich". Uczniowie mieli niewiele czasu, aby przemyśleć temat i wykonać fotki, mimo to w skrzynce mailowej samorządu pojawiło się sporo ciekawych prac.

Oto autorzy tych najlepszych::

1. miejsce - Maria Wykpisz z kl.1f
2. miejsce - Agata Augustyniak z kl.1d
3. miejsce - Joanna Knebel z kl.1d3

Nagrody ufundowali Hacienda Nápolés - escoBar KoninKawka, karafka. cafe × bar. oraz Pan Tadeusz Grzejszczak.

Na zakończenie święta relacji młodzież naszej szkoły wspólnie bawiła się na szkolnym holu przy Just Dance. Było niezwykle kolorowo i wesoło :)