Mikołajki 2017
W środę, 6 grudnia, w Trzecim zapanował świąteczny nastrój... Na długiej przerwie młodzież z SU przygotowała dla całej społeczności szkolnej świąteczne KARAOKE. Można było usłyszeć największe hity przedświąteczne w wykonaniu uczniów i nauczycieli. Nie zabrakło również samego Mikołaja, który wraz z pomocnikami rozdawał śpiewającym cukierki.
Przez cały dzień do dyspozycji uczniów była także tzw. "fotobudka". Chętnych do zrobienia sobie "świątecznej foci" było dużo, więc szkolni fotografowie mieli naprawdę dużo pracy,
Wszystkie zdjęcia dostępne będą na dysku google dla wszystkich mających konta w domenie 3LO.

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim, którzy dołączyli się do zabawy <3 <3 <3