Andrzejki
W dniu 30.11.2018 roku w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował dla całej społeczności uczniowskiej ,,Andrzejki w IIILO". W tym dniu jeden ze szkolnych korytarzy zamienił się w ,,salę wróżb". Każdy kto tego dnia pojawił się w szkole mógł skorzystać z mocy naszych wróżek i wróżbitów. Maturzyści mogli przewidzieć wyniki swoich matur oraz przykładowe tematy matury z języka polskiego. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Symbole wiedzy magicznej, świece, lampiony i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całej scenerii. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Dodatkowo nasz samorząd zaskoczył uczniów ciasteczkami z wróżbą, w których przepowiednie były przeróżne. Pamiętajmy jednak, że Andrzejki to nie tylko wróżby, a przede wszystkim dobra zabawa, a jej oczywiście w ogóle nie brakowało!!!
Andrzejki