Walentynki oraz Dzień Singla!
Czternastego lutego obchodziliśmy na całym świecie Dzień Zakochanych. Samorząd Uczniowski i w tym razem nie próżnował i zorganizował kilka atrakcji dla uczniów III Liceum. Ważnym elementem w Dzień Świętego Walentego jest kolor czerwony, który królował w całej szkole zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Podczas długiej przerwy mogliśmy wspólnie zaśpiewać wiele utworów o miłości w co licznie włączyła się społeczność naszej szkoły. Wszyscy stanęli na wysokości zadania bawiąc się, śpiewając i tańcząc. Nie można także zapomnieć o działającej przez cały dzień poczcie walentynkowej dzięki, której każdy mógł wysłać miły liścik drugiej połówce czy przyjaciołom. Zwieńczeniem dnia było wspólne zdjęcie na sali gimnastycznej, na którym uczniowie stworzyli wspólnie wielkie serce!
Oczywiście SU nie zapomniał również o Dniu Singla, który obchodzimy 15 lutego! W ten dzień w całej szkole mogliśmy czytać zabawne cytaty nawiązujące do przedmiotów, których wszyscy uczymy się w naszym liceum.
Oba te dni na pewno zostaną w pamięci Trzeciego na długi czas!