XIII Liryczne Spotkania z Norwidem

Tradycyjnie, 21 marca, w ŚWIATOWYM DNIU POEZJI i PIERWSZYM DNIU WIOSNY, odbyła się kolejna edycja, w tym roku już 13., naszego autorskiego konkursu recytatorskiego,współorganizowanego z MBP w Koninie - LIRYCZNYCH SPOTKAŃ Z NORWIDEM.

Deutschkenner
Dodano: 2019-03-20
Deutschkenner

26 MARCA we wtorek odbędzie się w naszej szkole kolejna edycja Szkolnego Konkursu Języka Niemieckiego DEUTSCHKENNER 2019.

Supermatematyk
Dodano: 2019-03-17
Supermatematyk

Aleksandra Musiał klasa 2c, Szymon Talar klasa 2c i Dominik Tomalczyk klasa 2e awansowali do finału konkursu „ Supermatematyk”. Finał odbędzie się w kwietniu. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale. Opiekunki: Danuta Wódczak i Agnieszka Grzelak

Eliminacje MPDO w Poznaniu
Dodano: 2019-03-09
Eliminacje MPDO w Poznaniu

Kilkadziesiąt debat, setki mówców, tysiące przejechanych kilometrów, a wśród nich nasz zespół z III LO w Koninie – tak w wielkim skrócie wyglądały eliminacje do siódmych Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu.

III Wielkopolski Turniej Debat Oksfordzkich

W sobotę na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM    w Poznaniu odbył się III Wielkopolski Turniej Debat Oksfordzkich.

poprzednia | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 54 | następna