Sukces w  konkursie IT i Cyberbezpieczeństwo!!!

Dominik Adamek z klasy 2C zwycięzcą w  finale Ogólnopolskiego Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Zapraszamy uczniów klas I i II do udziału w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego ENRICH YOUR KNOWLEDGE !

Awans w Konkursie  Akademii Kodowania

Celem konkursu jest propagowanie umiejętności programowania, która staje się dziś jedną z najważniejszych umiejętności cyfrowych, a koncepcja Internetu Rzeczy (Internet of Things, IoT) posiada ogromny potencjał, który wkrótce wpłynie na nasze codzienne życie, naukę i pracę.

Dominik Adamek z klasy 2C awansował do II etapu Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo. Organizatorem konkursu jest Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych we współpracy z Warszawskim Instytutem Bankowości.

Sukces Mateusza Chabrosa z kl.2c!

Uroczyste rozstrzygnięcie XI edycji Konkursu Literackiego o Nagrodę FanFila, zorganizowanego przez Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im.  Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbyło się 25 kwietnia br. w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.

poprzednia | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 47 | następna