XXI Olimpiada Teologii Katolickiej

„Mieć wyobraźnię miłosierdzia”  to hasło tegorocznej Olimpiady Teologii Katolickiej. Dnia 13 stycznia 2011 r. w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole Kacper Nijakowski zajął II miejsce

Konkurs Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY 2011

14 stycznia 2011 r. zespół wokalno- instrumentalny prowadzony przez p. Grażynę Miedzińską wyśpiewał nagrodę na Międzypowiatowym Konkursie Twórczości Bożonarodzeniowej „ANIOŁY 2011”

Regionalny Konkurs Fotograficzny

Filip Wawrzyniak z klasy IC otrzymał wyróżnienie w regionalnym konkursie fotograficznym "Zapomniane zabytki Konina i regionu konińskiego".

Wyniki  Eliminacji  Szkolnych Olimpiad Z  Zakresu Wiedzy  O  Państwie  Prawie  I  Świecie  Współczesnym w  III  Liceum Im. C.K. Norwida  W  Koninie  W  R.Sz. 2010-11

Wyśpiewała I nagrodę w ogólnopolskim Konkursie Śpiewania Poezji Norwida

W piątek, 5 listopada 2010 roku uczennica naszej szkoły, Agnieszka Falborska, wzięła udział w organizowanym już po raz 13. przez XXIV Liceum im. C. Norwida w Warszawie ogólnopolskim Konkursie Śpiewania Poezji Norwida.