Miejska Olimpiada o Środkach Psychoaktywnych

Drużyna III LO im. C.K. Norwida w Koninie zdobyła I miejsce w XXIII edycji Miejskiej Olimpiady o Środkach Psychoaktywnych pod hasłem: „Razem chronimy siebie”.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

17 marca br., w Szkole Podstawowej nr 3 w Koninie odbyły się eliminacje powiatowe – grodzkie XLI edycji OTWP, do których przystąpiło 41 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych miasta Konina.

Najładniejsza Kartka Wielkanocna

Wyniki  konkursu międzypowiatowego - "Najładniejsza Kartka Wielkanocna", organizowanego przez biuro poselskie pani senator Margarety Budner

OLiJP - wyniki po części pisemnej II etapu...

17 lutego uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Musiał z klasy 1f oraz Mateusz Chabros z klasy 3c wzięli udział w części pisemnej II etapu XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego na UAM-ie w Poznaniu.

Sukces na Olimpiadzie Geograficznej

Damian Drewniacki zajął 3 miejsce w Wielkopolsce, a Tomasz Koc 10 w zawodach drugiego stopnia XLIV Olimpiady Geograficznej. Gratulujemy!

poprzednia | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 53 | następna