Sukces w Konińskim Konkursie Informatycznym!

W dniu 28 lutego odbył się XIV Koniński Konkurs Informatyczny, w który udział wzieło 3 naszych uczniów pod opieką p. Marty Wysockiej.

Wyniki etapu szkolnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 21.02.2017r. odbyły się eliminacje szkolne do 40 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”.

IX Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w IX edycji Szkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej.

Konkurs historyczny „Porozmawiajmy o tym jak było – stan wojenny widziany oczyma młodzieży”

Martyna Grzelak z kl. III d została laureatką III miejsca konkursu historycznego „Porozmawiajmy o tym jak było – stan wojenny widziany oczyma młodzieży”.

Bóbr_wyniki
Dodano: 2017-01-16
Bóbr_wyniki

Po raz kolejny uczeń klasy 2C - Norbert Nawrotek otrzymał wyróżnienie w międzynarodowym konkursie informatycznym Bóbr.

poprzednia | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 47 | następna