Los żołnierza i dzieje oręża polskiego

Mateusz Lasek  zajął I miejsce w wojewódzkich eliminacjach II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej "Los żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy".

Dnia 15. marca 2010 roku w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie odbył się Finał Powiatowy Miejskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej w Koninie. Do zmagań przystąpiło ponad 70 uczniów konińskich szkół ponadgimnazjalnych...

IV Konkurs Literacki o nagrodę FanFila

Dnia 6 marca bieżącego roku w Poznaniu odbył się finał IV Konkursu Literackiego o nagrodę FanFila.

Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie zorganizował VII Koniński Konkurs Informatyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Konina i Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

Juvenes Translator
Dodano: 2009-11-24
Juvenes Translator

5-osobowa reprezentacja III Liceum wzięła udział w konkursie Juvenes Translatorem, który odbył się 24. listopada 2009 roku i zorganizowany został przez Dyrekcję Generalną ds. Tłumaczeń Pisemnych /DGT/ Komisji Europejskiej.