Olimpiada Cyfrowa
Dodano: 2017-01-16
Olimpiada Cyfrowa

Czwórka naszych uczniów awansowała  do II etapu Olimpiady Cyfrowej, realizują projekty, na które składają się cztery zadania.

Konkurs na Kartkę Świąteczną rozstrzygnięty.

Lucyna Kujawa z klasy II D wśród nagrodzonych w Konkursie na Kartkę Świąteczną!!!

XXXV Jesienne Spotkania Recytatorów

Andżelika Zaradzka z kl. 2d oraz Jan Garbarczyk z kl. 2g reprezentowali 3LO w Jesiennych Spotkaniach z Prozą - konkursie recytatorskim organizowanym przez MDK w Koninie.Turniej recytatorski odbył się 2 grudnia br. w siedzibie organizatora.

Sukces na Olimpiadzie Wiedzy o HIV

Tegoroczna Olimpiada Wiedzy o HIV dla uczniów klas II szkół ponadgimnazjalnych odbyła się 24.11.2016r. pod hasłem ,,Nie daj szansy AIDS”.

3LO na IX Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

21.11.2016 uczennice Klaudia Wicińska oraz Ada Raczkowska reprezentowały naszą szkołę na IX Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej.

poprzednia | 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 47 | następna