Konkursy

Dominik Adamek z klasy 2C awansował do II etapu Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo. Organizatorem konkursu jest Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych we współpracy z Warszawskim Instytutem Bankowości.

Sukces Mateusza Chabrosa z kl.2c!

Uroczyste rozstrzygnięcie XI edycji Konkursu Literackiego o Nagrodę FanFila, zorganizowanego przez Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im.  Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbyło się 25 kwietnia br. w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.

XVIII Maraton Matematyczny
Dodano: 2017-04-02
XVIII Maraton Matematyczny

Wywalczyliśmy 4 miejsce w XVIII Maratonie Matetatyczym!

Dodano: 2017-03-29
"Ocalić od zapomnienia"

V Konkurs Poezji K.I.Gałczyńskiego ph. "Ocalić od zapomnienia", którego organizatorem jest Gimnazjum nr 3 w Koninie, odbył się 28 marca br. w siedzibie szkoły.

XI LIRYCZNE SPOTKANIA Z NORWIDEM

XI LIRYCZNE SPOTKANIA Z NORWIDEM - konkurs recytatorski dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Konina i powiatu konińskiego  odbył się 21 marca br. w siedzibie MBP w Koninie.

poprzednia | 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 51 | następna