III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie
ul.Szymanowskiego 5, 62 -510 Konin
tel. 063 2448707

|e-mail: 3lo@liceum3-konin.edu.pl
Szkolna liga futsalu
Rok szkolny 2015/2016
Rozegraliśmy I rundę eliminacji - wyniki:

 

RUNDA I                         28.11.2015 r.

A 9:00

 

 

2E

1A

1C

2C

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

2E

X

9:0

3:2

3:1

9

15:3

I

1A

0:9

X

1:5

1:3

0

2:17

IV

1C

2:3

5:1

X

1:2

3

8:6

III

2C

1:3

3:1

2:1

X

6

6:5

II

 

B 10:30

 

 

 

3B2

3A

1D

2D

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

3B2

X

0:0

0:4

3:3

2

3:7

IV

3A

0:0

X

3:3

1:2

2

4:5

III

1D

4:0

3:3

X

6:3

7

13:6

I

2D

3:3

2:1

3:6

X

4

8:10

II

 

 

C 12:00

 

 

3F

1E

3E

3C

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

3F

X

4:3

3:0

7:2

9

14:5

I

1E

3:4

X

3:0

4:0

6

10:4

II

3E

0:3

0:3

X

0:3

0

0:9

IV

3C

2:7

0:4

3:0

X

3

5:11

III

 


RUNDA II 12.12.2015 r.

 

D 9:00

 

 

2E

3F

2D

3C

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

2E

X

 

 

 

 

 

 

3F

 

X

 

 

 

 

 

2D

 

 

X

 

 

 

 

3C

 

 

 

X

 

 

 

 

 

E 10:30

 

 

 

 

1D

2C

1E

1C

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1D

X

 

 

 

 

 

 

2C

 

X

 

 

 

 

 

1E

 

 

X

 

 

 

 

1C

 

 

 

X

 

 

 

 

 

 

 

 


Rok szkolny 2014/2015


 Mecz fianłowy:

IIIEB2 6:2 IE

Mecz o 3. miejsce:

IIIA 1:8 IIIC1

Półfinały:

IIIC1 3:5 IIIEB2
IIIA 0:2 IE


Gr.A
Drużyna II A II B2 III C2F III E Punkty Bramki Miejsce
II A X 5:4 3:1 2:4 6 10:9 2
II B2 4:5 X 0:3 2:6 0 6:14 4
III C2F 1:3 3:0 X 3:4 3 7:7 3
III E 4:2 6:2 4:3 X 9 14:7 1

Gr.B
Drużyna III C II CD I C II E Punkty Bramki Miejsce
III C X 3:2 6:0 12:0 9 21:2 1
II CD 2:3 X 3:1 10:3 6 15:7 2
I C 0:6 1:3 X 3:0 3 4:9 3
II E 0:12 3:10 0:3 X 0 3:25 4











Gr.C
Drużyna III A I FA I D I E Punkty Bramki Miejsce
III A X 4:0 10:2 3:2 9 17:4 1
I FA 0:4 X 2:6 2:4 0 4:14 4
I D 2:10 6:2 X 1:7 3 9:19 3
I E 2:3 4:2 7:1 X 6 13:6  2
 

Gr.D
Drużyna III A II CD III EB2 III C2F Punkty Bramki Miejsce
III A X 4:4 10:2 7:3 7 19:7 1
II CD 4:4 X 4:7 4:1 6 12:12 3
III EB2 2:10 7:4 X 4:2 4 13:16 2
III C2F 3:7 1:4 2:4 X 0 6:15  4
 

Gr.E
Drużyna II A III C1 I E I C Punkty Bramki Miejsce
II A X 0:5 1:5 1:2 0 2:12 4
III C1 5:0 X 5:1 15:4 9 25:5 1
I E 5:1 1:5 X 4:3 6 10:9 2
I C 2:1 4:15 3:4 X 3 9:10  3
 

Klasyfikacja strzelców:


  klasa ilość bramek
1 Mateusz Filipiak IIIC1 27
2 Norbert Lipiński
Adam Marzec
IIIEB2
IIIA
22
3 Michał Bonczysty
IICD 14
4 Dawid Marczak
IIIC1 13
5 Hubert Kościelski IIIC1 12
 6    Mateusz Szymański                        IE                 9


Rok szkolny 2013/2014
Grupa A
L.p. Klasa A1 A2 A3 A4 Punkty Bramki Miejsce
A1 III C1 X 8-2 13-0 10-1 9 31-3 1
A2 III E 2-8 X 1-0 5-4 6 8-12 2
A3 I E 0-13 0-1 X 1-7 0 1-21 4
A4 II B2 1-10 4-5 7-1 X 3 12-16 3
 
Grupa B
L.p. Klasa B1 B2 B3 B4 Punkty Bramki Miejsce
B1 III C2 X 2-5 2-3 3-3 1 7-11 4
B2 III A 5-2 X 4-1 7-0 9 16-3 1
B3 II C2 3-2 1-4 X 1-2 3 5-8 3
B4 I A 3-3 0-7 2-1 X 4 5-11 2
 
Grupa C
L.p. Klasa C1 C2 C3 C4 Punkty Bramki Miejsce
C1 IIA X 6-1 4-1 3-1 9 13-3 1
C2 IIID 1-6 X 0-3 1-3 0 2-12 4
C3 IIC1 1-4 3-0 X 8-0 6 12-4 2
C4 I C 1-3 3-1 0-8 X 3 4-12 3
 
 
 
GRUPA AA
L.p. Klasa AA1 AA2 AA3 Punkty Bramki Miejsce
AA1 IIIC X          
AA2 IA   X        
AA3 IIC1     X      
                                 
GRUPA BB
L.p. Klasa BB1 BB2 BB3 Punkty Bramki Miejsce
BB1 IIIE X          
BB2 IIIA   X        
BB3 IIA     X      
 
Klasyfikacja Króla Strzelców
  1. Aleksander Lewandowski    IIIC              13 bramek
  2. Norbert Lipiński                     IIB2             9 bramek
  3. Adam Marek                          IIIC              8 bramek
  4. Mateusz Gołębiowski          IIIA              6 bramek
    Piotr Piotrowski                     IIIC
    Kacper Woźniak                    IIA
    Mateusz Filipiak                    IIC
  5. Dominik Strzałkowski           IIIA              5 bramek
    Michał Szewczyczak
  6. Bartosz Lasota                       IIIA              4 bramki
 

 
Finał Szkolnej Ligi Fulsalu
 
1 miejsce- Klasa IIC + Bartosz Strzykowski (IIE)
2 miejsce- Klasa I A,F
3 miejsce- Klasa III E

 
 
Rok szkolny 2012/2013

 
 
GRUPA D
DRUŻYNA IIIE IIA IIC3 Punkty Bramki Miejsce
IIIE X 3-0 7-1 6 10-1 1
IIA 0-3 X 0-3 0 0-6 3
IIC3 1-7 3-0 X 3 3-7 2




 
 







GRUPA E

DRUŻYNA IIC1 IIID IAF Punkty Bramki Miejsce
IIC1 X 5-2 1-2 3 6-4 2
IIID 2-5 X 1-4 0 3-9 3
IAF 2-1 4-1 X 6 6-2 1
 
 
 
 
 
 
 
Lp. Godzina Gospodarze  -   Goście Wynik
1. 14.30 IIA- IIC3 0:3
2. 14.45 IIC3- IIIE 1:7
3. 15.00 IIIE- IIA 3:0
4. 15.15 IIC1- IIID 5:2
5. 15.30 IIID- IAF 1:4
6. 15.45 IAF- IIC1 1:2
7. 16.00 Pł. 1 IIIE- IIC1 1:2
8. 16.15 Pł.2 IAF-IIC2 5:2
9. 16.30 O 3msc. IIIE- IIC2 9:1
10. 16.45 FINAŁ IIC1- IAF 3:1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 




GRUPA A

 
DRUŻYNA IIIE1 IIE,F IE IIID IC1 Punkty Bramki Miejsce
IIIE1 XX 4:1 6:3 7:4 4:2 12 21-10 1
IIE,F 1:4 XX 1:3 1:6 0:5 0 3-18 5
IE 3:6 3:1 XX 1:3 4:5 3 11-15 4
IIID 4:7 6:1 3:1 XX 5:3 9 18-12 2
IC1 2:4 5:0 5:4 3:5 XX 6 15-13 3
 
 
Lp. Godzina Gospodarze  -   Goście Wynik
1. 12.00 IIE,F  -  IC1 0:5
2. 12.15 IE  -  IIID 1:3
3. 12.30 IIIE1-   IC1 4:2
4. 12.45 IIE,F  -   IE 1:3
5. 13.00 IIIE1-   IIID 7:4
6. 13.15 IC1 -   IE 5:4
7. 13.30 IIIE1-   IIE,F 4:1
8. 13.45 IIID  -   IC1 5:3
9. 14.00 IIIE1-   IE 6:3
10. 14.15 IIID  -   IIE,F 6:1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA B
 
DRUŻYNA IIIC1 IIC3 IID IIIE2 IAF Punkty Bramki Miejsce
IIIC1 XX 2:6 3:1 3:3 2:3 4 10-13 3
IIC3 6:2 XX 1:3 3:1 0:5 6 10-11 2
IID 1:3 3:1 XX 2:3 0:7 3 6-14 5
IIIE2 3:3 1:3 3:2 XX 1:7 4 8-15 4
IA,F 3:2 5:0 7:0 7:1 XX 12 22-3 1
 
 
 
Lp. Godzina Gospodarze  -   Goście Wynik
1. 12.00 IIC3- IA,F 0:5
2. 12.15 IID- IIIE2 2:3
3. 12.30 IIIC1-  IA,F 2:3
4. 12.45 IIC3 -  IID 1:3
5. 13.00 IIIC1 -  IIIE2 3:3
6. 13.15 IA,F  -  IID 7:0
7. 13.30 IIIC1 -  IIC3 2:6
8. 13.45 IIIE2 -  IA,F 1:7
9. 14.00 IIIC1 -  IID 3:1
10. 14.15 IIIE2 -  IIC3 1:3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 GRUPA C
 
DRUŻYNA IIC1 IIC2 IIIC2 IIA Punkty Bramki Miejsce
IIC1 XX 5-0 7:2 3:1 9 15-3 1
IIC2 0:5 XX 3:2 1:2 3 4-9 3
IIIC2 2:7 2:3 XX 5:6 0 9-16 4
IIA 1:3 2:1 6:5 XX 6 9-9 2
 
 
Lp. Godzina Gospodarze  -   Goście Wynik
1. 12.00 IIC1– IIC2 5:0
2. 12.15 IIIC2- IIA 5:6
3. 12.30 IIA-   IIC2 2:1
4. 12.45 IIIC2 -   IIC1 2:7
5. 13.00 IIC2 -    IIIC2 3:2
6. 13.15 IIA-   IIC1 1:3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Tabela króla strzelcow:

  1. Szymon Ziemieśkiewicz        IIIe      15 bramek
  2. Piotr Piotrowski                     IIC      9 bramek
  3. Aleksander Lewandowski     IIC      8 bramek
  4. Mateusz Filipiak                    IC        8 bramek
  5. Artur Głowacki                      IIID    8 bramek
  6. Damian Kozłowski                I AF    7 bramek
  7. Kacper Woźniak                    I AF    7 bramek
  8. Arkadiusz Jańczak                 III D   6 bramek
  9. Wojciech Pernak                    IE        6 bramek
  10. Filip Pyzder                           I AF    6 bramek



Rok szkolny 2011/2012

Ostateczne wyniki szkolnej ligii futsalu:

  I miejsce - klasa II E
 II miejsce - klasa III E
III miejsce - klasa III C


Półfinały:
Pół1. IIIC2- IIE     0-3
Pół2. IIIE- IIIC1       7-2

Mecz o 3msc.:
IIIC2- IIIC1   6:2
 
Finał:
IIE- IIIE      2:2
Po karnych 3-1
 
 
Klasyfikacja „Króla Strzelców”
 1.   Albert Darul 13
2.     Szymon Ziemieśkiewicz 12
3.     Maciej Białas 12
4.     Tomasz Macudziński 11
5.     Maciej Dubowicz 9
6.     Paweł Fedko 9
7.     Piotr Maciejewski 8


Wszystkim gratulujemy :)




GRUPA D

DRUŻYNA IIIC1 IIIC2 IIC PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
IIIC1 XX 3:4 4:3 3 7-7 2(awans)
IIIC2 4:3 XX 5:4 6 9-7 1(aw.)
IIC 3:4 4:5 XX 0 7-9 3
 
 
IIIC1- IIIC3:4
IIIC1- IIC 4:3
IIC- IIIC2   4:5


GRUPA E
DRUŻYNA IIIE IIE IC PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
IIIE XX 5:3 5:1 6 10-4 1(aw.)
IIE 3:5 XX 6:2 3 9-7 2(aw.)
IC 1:5 2:6 XX 0 3-11 3
 
 
IC- IIIE 1:5
IIE- IC 6:2
IIIE- IIE 5:3
 
Półfinały:
Pół1. IIIC2- IIE
Pół2. IIIE- IIIC1


Mecz o 3msc.:
Przegrany Pół1.- Przegrany Pół2.
 
Finał:
Wygrany Pół1.- Wygrany Pół2.
 
 
Klasyfikacja „Króla Strzelców”
1.     Szymon Ziemieśkiewicz 11
2.     Albert Darul 11
3.     Maciej Białas 9
4.     Tomasz Macudziński 9
5.     Paweł Fedko 7
6.     Maciej Dubowicz 7
7.     Piotr Maciejewski 7
Szkolna liga futsalu
Szkolna liga futsalu
Szkolna liga futsalu
Szkolna liga futsalu