Stypendia

Indeks Start2Star to projekt, dzięki któremu każdego roku dwudziestu studentów z całej Polski otrzymuje  co miesiąc – przez cały okres studiów – ponad tysiąc złotych stypendium.

Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego na rok szkolny 2013/2014

Dodano: 2013-09-03
Wyprawka Szkolna 2013

W roku szkolnym 2013/2014 kontynuowany jest rządowy program  pomocy uczniom „Wyprawka szkolna". Pomocą finansową w formie dofinansowania zakupu podręczników objęci zostanąuczniowie klas II.

Program stypendialny Agrafka Agory

Tegorocznych maturzystów, którzy będą kontynuować naukę na studiach dziennych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie serdecznie zachęcamy do składania wniosków w ramach programu stypendialnego „Agrafka Agory”

Trwa rekrutacja do Funduszu Stypendialnego Talenty - Fundacji Pro Akademika. Zachęcam do zapoznania się bliżej z programem.