Stypendia

Już po raz czternasty Towarzystwo Samorządowe przyznawało będzie stypendia dla najbardziej uzdolnionej młodzieży, pochodzącej gospodarstw o niskich dochodach, która dla swojego rozwoju potrzebuje wsparcia finansowego.

Zapraszamy do udziału we wstępnych kwalifikacjach do ‘The Kronospan Babson Scholarship’. Jest to wspólna inicjatywa Babson College oraz Kronospan Foundation, adresowana do Uczniów najlepszych szkół średnich w Polsce.

Stypendia przyznawane są wybitnie uzdolnionym uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Wnioski składać można od 25 czerwca do 25 lipca 2013 roku.

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia ogłasza II EDYCJĘ PROGRAMU STYPENDIÓW AKADEMICKICH.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci ogłasza rekrutację utalentowanej młodzieży do programu pomocy wybitnie zdolnym.