Stypendia
Uwaga Maturzyści - Indeks Start2Star

Trwa rekrutacja do VI edycji projektu Indeks Start2Star – programu dofinansowania studiów dla zdolnych, niezamożnych maturzystów. Stypendium wynosi 1300 zł miesięcznie brutto i jest przyznawane na cały okres studiów.

W ramach projektu pt.: „Wielkopolski program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych” Wojewódzki Urząd Pracy ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium, które jest przeznaczone jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych szczególnie uzdolnionych w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych i  technicznych.

Dodano: 2012-09-18
Mojestypendium.pl

Mojestypendium.pl to baza aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych i artystycznych.

Wydłużenie terminu składania dokumentów dotyczących „Wyprawki szkolnej” ze względu na zmianę kryterium dochodowego !!!

Dokumenty należy składać u pedagoga szkolnego do dnia 21 września 2012r