Stypendia
Dodano: 2012-09-05
Wyprawka Szkolna

W roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła przystępuje do  rządowego programu  pomocy uczniom „Wyprawka szkolna".

Dodano: 2012-09-04
Stypendium Szkolne

Stypendium szkolne dla uczniów zamieszkałych na terenie miasta konina w roku szkolnym 2012/2013.

Rusza ósma edycja Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego (DIM POLSKA), kierowanego do uzdolnionych i zaangażowanych społecznie uczniów z gimnazjów i szkół stopnia ponadgimnazjalnego.

Już po raz trzynasty Towarzystwo Samorządowe będzie przyznawało stypendia dla najbardziej uzdolnionej młodzieży szkół średnich, pochodzącej z gospodarstw o niskich dochodach, która dla swojego rozwoju potrzebuje wsparcia finansowego.

Stypendium naukowe Fundacji Efekt Motyla

Fundacja Efekt Motyla (Effectus Papilionis) zachęca uczniów gimnazjów i liceów mieszkających na terenach wiejskich do ubiegania się o stypendium naukowe.