III Liceum Ogólnokształc±ce im. C.K.Norwida w Koninie
ul.Szymanowskiego 5, 62 -510 Konin
tel. 063 2448707

|e-mail: 3lo@liceum3-konin.edu.pl
Piknik Sportowy
23 czerwca z okazji Dni Konina oraz obchodów 15-lecia PWSZ w Koninie, odbył się piknik sportowy.
Młodzież z konińskich szkół ponadgimnazjalnych rywalizowała w mitingu lekkoatletycznym oraz grach zespołowych: piłce koszykowej i piłce siatkowej plażowej.
Uczniowie naszej szkoły jak zwykle bardzo dobrze się zaprezentowali, uzyskuj±c wysokie lokaty.
Wyniki zawodów:
Bieg 100 m dziewcz±t:
1. Zofia Koziarska -  II Liceum
2. Milena Stanisławska - ZS CKU
3. Paulina Ramecka -€“ ZSTiH
 
Bieg 100 m chłopców:
1. Mateusz Żabierek - ZSG-E
2. Maciej Serafiński -€“ ZSB
3. Łukasz Dziardziel -€“ III Liceum
 
Bieg 400 m dziewcz±t 
1. Patrycja Jaskuła -€“ZSG-E
2. Martyna Schwichtenberg -€“ZSG-E  
3. Milena Wróbel -€“ ZSB
 
Bieg 400 m chłopców
1. Dawid Janiak -€“ III Liceum
2. Patryk Olejniczak -€“ ZSTiH
3. Sebastian Złotnicki -€“ ZSG-E
 
Bieg 800 m dziewcz±t
1. Natalia Bułakowska - I Liceum
2. Alicja Zamkotowicz - ZSG-E
3. Karolina Libertowska -€“ III Liceum
 
Bieg 1500 m chłopców
1. Krzysztof Majchrowski -€“ ZS im. Kopernika
2. Piotr Frydrychowski -€“ III Liceum
3. Michał Dylewski -€“ ZS im. Kopernika
 
Skok w dal dziewcz±t
1. Milena Stanisławska -€“ ZS CKU
2. Martyna Koszela -€“ ZS im. Kopernika   
3. Zofia Witkowska -€“ ZS CKU 
 
Skok w dal chłopców
1. Robert Licheniak -€“ WCKZiU
2. Grzegorz Piński -€“ ZSG-E
3. Grzegorz Kołakowski -€“ ZSTiH
 
Skok wzwyż dziewcz±t
1. Julita Kozaczewska -€“ G-5
2. Klaudia Bartoszczak -€“ III Liceum
 
Skok wzwyż chłopców
1. Bartosz GuĽniczak -€“ ZSG-E
2. Adam Piński -€“ III Liceum
3. Tomasz Zimny -€“ ZSTiH
 
Pchnięcie kul± dziewcz±t 
1. Magda Wo¶kowiak -€“ ZSG-E
2. Martyna Maciaszek -€“ III Liceum
3. Marlena Zimnowoda -€“ ZSB
 
Pchnięcie kul± chłopców
1. Michał Nowiński -€“ ZSG-E
2. Krystian Sypniewski -€“ ZSB
3. Damian Owsiński -€“ ZSTiH
 
Sztafeta 4x100 m dziewcz±t
1. III Liceum
2. ZSG-E  
3. I Liceum Sztafeta
 
4x100 m chłopców
1. III Liceum
2. ZSG-E
3. ZSB
 
Siatkówka plażowa       
1. ZSG-E
2. ZSB  
3. III Liceum
 
Koszykówka
1. I Liceum
2. III Liceum
3. ZSB