Uroczyste zakończenie roku szkolnego

''Życia i wiedzy treścią cóż?...s e r c e ''
                                       C.K.Norwid

27 czerwca 2014r. był dla nas dniem wielu wrażeń, refleksji i głębokich wzruszeń-nie dlatego, że żegnaliśmy się z kolejnym wypełnionym sukcesami rokiem szkolnym, lecz przede wszystkim dlatego, że dziękowaliśmy Panu dyrektorowi Dariuszowi Sypule i Pani dyrektor Grażynie Piotrowskiej za dwadzieścia lat poświęconych III Liceum im. C.K.Norwida.
Uczniowie i nauczyciele w serdecznych słowach wyrazili wdzięczność, podziw i szacunek   swoim przełożonym-wspaniałym ludziom, którzy w wyjątkowy sposób potrafili łączyć przymioty perfekcyjnych organizatorów pracy z wrażliwością serca najbliższych przyjaciół...
W tym uroczystym dniu otrzymali nagrody: laureaci i finaliści licznych konkursów przedmiotowych, wybitni sportowcy oraz uczniowie, którzy uzyskali 100% frekwencję. Pan dyrektor wręczył również stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.
Spotkanie zakończył występ przygotowany przez nauczycieli i uczniów.