Głosujcie na nasze projekty!
W kończącym się właśnie roku szkolnym nasza  szkoła brała  już po raz trzeci udział w projekcie E-szkoła Moja Wielkopolska   realizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Uniwersytet  im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Ogólnopolską Fundację Edukacji Komputerowej.
Każdy z trzech zespołów uczniowskich pracował   nad wybranym przez siebie tematem, a rezultaty tej pracy można oglądać na stronach internetowych każdej z grup.
W lipcu powstałe projekty zostaną poddane ocenie społecznościowej, następnie oceni je profesjonalne jury, a najlepsze projekty zostaną nagrodzone na specjalnej gali w październiku.
Zachęcamy więc wszystkich do zaglądania na strony stworzone przez uczniów naszej szkoły i głosowanie na te projekty.

100 rzeczy, o których nie macie pojęcia | Agnieszka Derenowska

Białe złoto - czy wiesz co to? | Katarzyna Potulna