Sport 2014/2015
Biegaliśmy na przełaj
Dodano: 2015-04-16
Biegaliśmy na przełaj

Piłkarski stadion przy ulicy Dmowskiego był areną zmagań najlepszych biegaczy przełajowych z konińskich szkół ponadgimnazjalnych.

Sztafetowe biegi przełajowe

Jak co roku w Koninie odbyły się Mistrzostwa Miasta Konina w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta rywalizowały w dwóch kategoriach: rocznik 1996-97 tj. klasy III i II oraz rocznik 1998 tj. klasy I.

Srebrne Pociski
Dodano: 2015-04-15
Srebrne Pociski

To już 9 medal Mistrzostw Wielkopolski zdobyli dzisiaj w Poznaniu w Finale Licealiady w Aerobiku Grupowym Pociski z III liceum.

Mistrzostwa rejonu konińskiego w piłce siatkowej dziewcząt.

Mistrzynie miasta Konina, uczennice naszej szkoły, reprezentowały miasto w zawodach rejonowych. W turnieju, który odbył się w Strzałkowie reprezentantki III LO w gronie sześciu zespołów, zdobyły III miejsce.

Mistrzostwa Miasta Konina w Aerobiku Grupowym

24 marca w konińskiej Hali Rondo odbyły się Mistrzostwa Miasta Konina i Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Wielkopolski w Aerobiku Grupowym. Drużyna naszej szkoły wywalczyła w tej rywalizacji drugie miejsce i awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski.