Rok szkolny 2014/2015

To już XVI edycja programu stypendialnego. Towarzystwo Samorządowe przyznawało będzie stypendia dla najbardziej uzdolnionej młodzieży, pochodzącej gospodarstw o niskich dochodach, która dla swojego rozwoju potrzebuje wsparcia finansowego.

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” naszą szkołę reprezentował ŁUKASZ  TROCHA, który został finalistą eliminacji centralnych III stopnia.

Spotkanie z Europejskim Kinem

10 czerwca odbyło się kolejne spotkanie ze współczesnym kinem europejskim. Tym razem propozycję dla młodzieży przygotowała mgr Patrycja Rojek z UAM w Poznaniu.

III miejsce finału centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

W dniach 5-7 czerwca 2015 r. Olsztyn gościł 113 najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, którzy rywalizowali o indeks na uczelnie wyższe podczas finału centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Nowy nr gazetki!
Dodano: 2015-06-08