III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie
ul.Szymanowskiego 5, 62 -510 Konin
tel. 063 2448707

|e-mail: 3lo@liceum3-konin.edu.pl
1 procent dla mojej szkoły

Od marca 2010 roku nasza szkoła jest partnerem Stowarzyszenia Rodziców Na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła”. Stowarzyszenie jest Organizacją Pożytku Publicznego zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy KRS w Rejestrze Stowarzyszeń pod nr 0000031762.
Na mocy zawartego porozumienia między naszym liceum a w/w organizacją 1% podatku pochodzący z rocznego rozliczenia dochodów osób fizycznych, przekazany Stowarzyszeniu „Przyjazna Szkoła” trafi do naszej szkoły.
 Warunkiem jest umieszczenie w formularzu rozliczenia rocznego PIT numeru KRS Stowarzyszenia /tj. 31762/ oraz numeru przypisanego naszemu liceum i wpisanie pełnej nazwy szkoły jako cel szczegółowy  [ 600000058774, III Liceum im.C.K.Norwida w Koninie]
Każdy, kto chciałby wesprzeć finansowo działalność statutową szkoły i przekazać nam  1% swojego podatku może posłużyć się formularzem do rocznego rozliczenia podatku PIT  dostępnym na naszej stronie internetowej.
Partnerami strategicznymi tego przedsięwzięcia są m.in. MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ oraz MINISTERSTWO PRACY i POLITYKI SPOŁECZNEJ.
Wszelkie informacje dotyczące Stowarzyszenia „Przyjazna Szkoła” oraz Akcji „1% dla mojej szkoły” są  dostępne na stronie www.ps.org.pl a także na stronie internetowej naszego Liceum.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie!
 
 
Dzięki przychylności wszystkich, którzy do tej pory włączyli się w to przedsięwzięcie nasza szkoła wykorzystała już zebraną kwotę 2.299,39zł !!!  (projektor i tablica interaktywna w sali 307).