Polska sięga dalej niż myślisz

W naszej szkole startuje akcja  POLSKA SIĘGA DALEJ NIŻ MYŚLISZ, której celem jest pomoc uczniom Polskie Szkoły w Kamionce Buskiej (dawniej Strumiłowej) położonej w okolicy Lwowa.

Kolejny krok przed wyborem zawodu lekarza

20 stycznia 2017 roku, uczniowie klas medycznych poznawali tajniki szycia chirurgicznego w praktyce. Zajęcia prowadził lekarz i wykładowca akademicki, a także absolwent naszej szkoły Kamil Koszela.

IX Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w IX edycji Szkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej.

III Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

Już po raz trzeci zapraszamy do III LO wszystkich rozśpiewanych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych!

Noc Biologów na UAM w Poznaniu

W piątek 13 stycznia 2017 roku uczniowie naszego Liceum, realizujący na lekcjach program biologii rozszerzonej, wzięli udział w cyklicznie powtarzającej się imprezie "Noc Biologów" na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Biologii.

poprzednia | 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 16 | następna