XI LIRYCZNE SPOTKANIA Z NORWIDEM

XI LIRYCZNE SPOTKANIA Z NORWIDEM - konkurs recytatorski dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Konina i powiatu konińskiego  odbył się 21 marca br. w siedzibie MBP w Koninie.

Oj, działo się, działo...

21 marca zgodnie z uczniowską tradycją wiosennie obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności.

I miejsce w konkursie

Dnia 20 marca do Instytutu Wschodniego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu
na zawody finałowe Konkursu Wiedzy o Europie Wschodniej, Azji Środkowej, Syberii i Kaukazie „Zostań Wschodoznawcą” przybyli  uczniowie liceów nie tylko z różnych miast Wielkopolski, ale także z Torunia i Kołobrzegu.

Maraton Pisania Wniosków KBO

Zapraszamy na Maraton Pisania Wniosków do KBO. Czekamy na Was w najbliższą sobotę od godz. 10 do 15 w COP przy ul. 3 Maja.

Światowy Dzień Zespołu Downa

Inauguracja obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa w Koninie.

poprzednia | 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 16 | następna