Sukces Mateusza Chabrosa z kl.2c !
  Uroczyste rozstrzygnięcie XI edycji Konkursu Literackiego o Nagrodę FanFila, zorganizowanego przez Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im.  Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbyło się 25 kwietnia br. w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.
  Konkurs, przeznaczony dla uczniów wielkopolskich ponadgimnazjalnych szkół średnich, w tej edycji rozgrywał się w czterech kategoriach: prozy, przekładu  literackiego  i blogu tematycznego.
   Jury, w którym zasiedli pracownicy Instytutu Filologii Polskiej UAM w Poznaniu:
dr hab. Jerzy Borowczyk, prof. dr hab. Przemysław Czapliński, prof. dr hab. Piotr Śliwiński, dr hab.Irena Górska, dr hab.Elżbieta Winiecka, dr hab. Ewa Rajewska, dr Sylwia Karolak, dr Marcin Telicki,przyznało I miejsce w kategorii prozy naszemu koledze- Mateuszowi Chabrosowi z kl.2c., który otrzymał również tytuł Laureata nagrody w kategorii prozy przyznanej przez Studentów specjalności krytyka i praktyka literacka.
 Serdecznie gratulujemy...
Sukces Mateusza Chabrosa z kl.2c !