Biegaliśmy z mapą

W Poznaniu odbyły się tradycyjne "Biegi na orientację". Finał wojewódzki zgromadził ponad pół tysiąca uczniów ze wszystkich poziomów edukacji, którzy rywalizowali w tej popularnej konkurencji o tytuł Drużynowego Mistrza Wielkopolski. Wśród startujących nie zabrako uczniów naszej szkoły. W kategorii dziewcząt reprezentowały nas uczennice: Otylia Ling i Karolina Robak z kl. IB oraz Klaudia Kałecka i Beata Wysocka z klasy IE. Drużyna męska wystartowała w składzie Rafał Słowiński kl.IC, Kamil Bryl i Marcin Michalski kl. IE i Ignacy Biliński kl. IF.
Wyniki zawodów będą znane w przyszłym tygodniu, ale już dziś wiemy, że wszyscy  nasi zawodnicy znaleźli komplet punktów kontrolnych i w dobrym czasie dobiegli do mety.